• Намалена цена
  • Неодамнешно
Должина 119mm Кујната Кабинет Фиока Врата се Справи со Гроздобер Стил за Повикување во Облик на Шкафот плакарот Вратата Повлечете се Справи со Бронза на Ѕвонење
zoom_in

Должина 119mm Кујната Кабинет Фиока Врата се Справи со Гроздобер Стил за Повикување во Облик на Шкафот плакарот

DEN 1014.00 1152.00

Количина на стоки
check Тековен

Должина 119mm Кујната Кабинет Фиока Врата се Справи со Гроздобер Стил за Повикување во Облик на Шкафот плакарот Вратата Повлечете се Справи со Бронза на Ѕвонење
Карактеристики : Убава декорација и најдобра замена за вашиот мебел во Гроздобер ретро стил Погоден за домашни внатрешни работи вратата хардвер, кабинет, плакар, гардероба, bookcase, фиока, кујна ковчегот, итн Лесно да се инсталира и издржливи во употреба, монтажа завртката е вклучена Должина : околу 119mm Висина : околу 18mm Дупка простор : 56mm Материјал : Цинк Легура Слики : Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
56mm
Име на производ:
Античкиот Клуч форма рачки
Примена:
Совршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.

Најдобри понуди..