• Неодамнешно
5pcs 31mm Розова Керамички Кабинет Knob Кујна, Спална соба Шкафот Плакарот Салон Фиока Рачки Повлекува
zoom_in

5pcs 31mm Розова Керамички Кабинет Knob Кујна, Спална соба Шкафот Плакарот Салон Фиока Рачки Повлекува

DEN 623.52

Количина на стоки
check Тековен

5pcs 31mm Розова Керамички Кабинет Knob Кујна, Спална соба Шкафот Плакарот Салон Фиока Рачки Повлекува
Карактеристики : најновиот високо квалитетни керамички Тиква форма копчиња. Материјал : Керамички и цинк легура Големина : 31mm*40mm Совршен за фиока ,кабинет ,ковчегот ,врата и други мебел украсени.
Слики :
Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
Бренд Име:
KUNGSPHAN
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Име на производ:
Керамички Кабинет Копчиња
Примена:
Совршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.
Дијаметар:
31mm
Висина:
40mm

Најдобри понуди..