• Намалена цена
  • Неодамнешно
Стакло Салон Knob Кристал Фиока Копчиња се Справи со Злато Јасно Кристал Кабинет Вратата Рачка на Задната Плоча оков за мебел
zoom_in

Стакло Салон Knob Кристал Фиока Копчиња се Справи со Злато Јасно Кристал Кабинет Вратата Рачка на Задната Плоча

DEN 97.00 105.60

Количина на стоки
check Тековен

Стакло Салон Knob Се Повлече Кристал Фиока Копчиња Повлекува Справи Со Злато Јасно Кристал Кујната Кабинет Вратата Рачка На Задната Плоча Bling Blings
Цената е за едно парче.
4 стилови за да изберете од.
На фиока плочи имаат една завртка во средината.
Материјал : цинк легура
Боја : Goldchrome / заоблачено
Мерења :
A - Помали Копчиња -
Кол : 1" (25 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)
Б - Поголем Копчиња -
Кол : 1.2" (30 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1.2" (30 mm)
C - Мали Knob со Задната Плоча
Должина : 4.7" (120 мм)
Knob Кол : 1" (25 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1" (25 mm)
Д - Големи Knob со Задната Плоча
Должина : 6.7" (170 мм)
Кол на knob : 1.2" (30 mm)
Кога се инсталира на knob боди 1.2" (30 mm)
Завртки вклучени. Должина 1 инчи (25 mm). M4
Превозот :
1 . Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои Мора да Одговара на вашиот превозот адреса.
2 . Предмети ќе биде предаден во рок од 5 работни дена по расчисти исплата .
3 . Превозот ќе биде Кина пост воздух mail / e-Пакет / DHL / EMS,и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас .
4 . Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
5 . Треба да проверите објект кога објектот се предаде. Ако се оштетени , ве молиме љубезно aecept тоа и conatct нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно , ова е многу apperciated.
Гаранција :
1 . Доаѓа со 5 години производство гаранција.
2 . Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен .
3 . Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ве молиме посетете ја нашата sho p за повеќе копчиња :

боја:
Мал Knob, Б Големи Knob, C Мали Knob Плоча, D Големи Knob Плоча
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
917
Бренд Име:
MFYS
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка

Најдобри понуди..