• Неодамнешно
200Pcs/Многу не ' Рѓосувачки Челик Капа Покрие Декоративни Огледало Завртки Завртка Екранот Огледало
zoom_in

200Pcs/Многу не ' Рѓосувачки Челик Капа Покрие Декоративни Огледало Завртки Завртка Екранот Огледало

DEN 612.96

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Повеќе
Површина По Завршувањето:
Бранеа
Бренд Име:
Premintehdw
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..