• Неодамнешно
Античкиот Кујната Кабинет Фиока се Справува со Кинески Мебел Knob Со Кутија тока Гроздобер Салон Плакарот Cupbord Гардероба Вратата Повлекува
zoom_in

Античкиот Кујната Кабинет Фиока се Справува со Кинески Мебел Knob Со Кутија тока Гроздобер Салон Плакарот Cupbord

DEN 1439.52

Количина на стоки
check Тековен


Цената е за 1pc
Тип : Кабинет се Справи Со Кутија тока
Материјал : Месинг
Боја : Бронзени
Вкупна Должина : 12mm
Карактеристики : Примерок и Евро-Стил Антички Кабинет Рачки.

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Дувачкиот
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Античкиот Кабинет Фиока Копчиња
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Haporigin
Теренот-ред Спецификации:
дијаметар 12cm
Тип:
Античкиот Кабинет Фиока Рачки
Материјал:
Дувачкиот
боја:
бронза
Гардероба Knob:
Yes
вкупна должина:
12mm
Вратата Повлекува:
Yes
Се справи со Кутија тока:
Yes
Мебел Кабинет Рачки:
Yes
кујната кабинет повлекува:
Yes
мебел врата копчиња:
Yes

Најдобри понуди..