• Неодамнешно
2017 Мода Bling Jumpsuit Секси Црна Rompers Фаза Носат Кристал Костим Женски Пејач Ноќен Клуб Партија Кристал Облека
zoom_in

2017 Мода Bling Jumpsuit Секси Црна Rompers Фаза Носат Кристал Костим Женски Пејач Ноќен Клуб Партија Кристал

DEN 6624.00

Количина на стоки
check Тековен

Тоа ќе ви донесе полна со шарм и секси!! На персоналните дизајн ќе се покаже вашата убава и секси тело! Да, вие сте ангел за нас! Ајде и купам!! Ве молиме да понудат на своите димензии : висина, тежина, градите, половината и колковите! Ние ќе ви испратиме точна големина за да се вклопуваат. EMS 7-10 дена DHL 5-8 дена Ние брод надвор Бесплатен превозот обично 7 работни дена да : велика Британија, Германија, Франција, Ирска, Австрија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Холандија, Луксембург, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Италија обично 10 работни дена да се : сад, Канада, Австралија, Јапонија, Нов Зеланд обично 15 работни дена да : Русија, Белорусија, Украина, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Лихтенштајн, Романија, Малта, Естонија, Албанија, Словачка, Словенија, Турција, Унгарија, Андора, Бугарија, Босна и Херцеговина, Faroe Острови, Ватикан, Гренланд, Косово, Хрватска За боја на Сите наши производи се вистинска снимање, но се уште постои хроматска аберација е неизбежна. За пропусти Додека ние се проверуваат производите строго пред пратката, Подготвени да ве прифатат како копчиња не е силна, усогласување малку повеќе, фино тема и така натаму. вистински слики
Pls напишете одредување на вашата висина и тежина, ние ќе брод најдобри големина, така што може да се вклопат ви е добро. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. За превозот, Ако сакате да го добијат за кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци. Платно е топла сребро занает, размена сјајот е нормален феномен.Нов моден стил на Изведба, DJ, DS, пејачка, танчерка покаже носии - Вашиот настапи essentials!! Сите наши носии се дојде од нашите искусни дизајнери нивниот дизајн три-димензионални, вклучувајќи ги и модерни елементи за извршувањето. Сите големина детали се 1-3cm толеранција . Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме изберете поголеми отколку што обично големина.

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Број На Модел На:
# jumpsuit
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
ZIPPIDY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Слаби
Тип:
Jumpsuits
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
секси мода
користат за:
дс, dj, концерти, перформанси, шоу, пејач, танц

Најдобри понуди..