• Намалена цена
  • Неодамнешно
3 ЕЕЗ 15cm 6 Инчен Нерѓосувачки Челик Метал Директно Владетел Прецизност Двојно Двострано Учење Канцеларија Изработка на Канцелариски Материјали
zoom_in

3 ЕЕЗ 15cm 6 Инчен Нерѓосувачки Челик Метал Директно Владетел Прецизност Двојно Двострано Учење Канцеларија

DEN 106.00 117.60

Количина на стоки
check Тековен


[xlmodel]-[custom]-[30285] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Метал Тежина За : 10g/pc Боја Како што е прикажано
Големина 1.9 cm * 15cm
Пакување Листа : 3 * Владетел Забелешка :
Фото Боја Може Да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ
Поради Боја Приказ На Различни Монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[42034] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Бренд Име:
ТОЈ ДАО
Материјал:
Метал
Промоција Владетел:
No
Укината:
No
Владетел Тип:
Директно Владетел
Број На Модел На:
15cm
Тип:
владетелот

Најдобри понуди..