• Намалена цена
  • Неодамнешно
Премиум квалитет флексибилни директно владетел , транспарентни виткање мека владетел 30cm (12 инчи) мерење на должина
zoom_in

Премиум квалитет флексибилни директно владетел , транспарентни виткање мека владетел 30cm (12 инчи) мерење

DEN 91.00 106.56

Количина на стоки
check Тековен


1pcs по цел
Мерење на должина : 30cm (12 инчи)
Бои се испраќаат од страна на случаен избор
За Превозот : Цел над НАС$5.00 , ние ќе брод надвор со следење на број . Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност. Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред. Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас. Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор. Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат. Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел. За Повратни информации : Вашето мислење е важно за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај

боја:
случаен боја
Тип:
владетелот
Број На Модел На:
RUL003S
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Промоција Владетел:
Yes
Укината:
Yes
Владетел Тип:
Директно Владетел
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..