• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 Buc Kawaii Цртан Филм Животинско Серија Пластични Bendable Владетел Мерење Директно Владетел Алатка Подарок Канцелариски Случаен Избор
zoom_in

1 Buc Kawaii Цртан Филм Животинско Серија Пластични Bendable Владетел Мерење Директно Владетел Алатка Подарок

DEN 66.00 73.44

Количина на стоки
check Тековен


[xlmodel]-[custom]-[40048] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал ПВЦ Тежина За : 5g Боја Multicolor Големина 18.4 cm Пакување Листа : 1 * Владетел Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[41969] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Бренд Име:
ТОЈ ДАО
Материјал:
Пластични
Промоција Владетел:
Yes
Укината:
No
Владетел Тип:
Директно Владетел
Број На Модел На:
симпатична владетел
Тип:
владетелот
Големина:
18.4cm
Тежина:
5g
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди..