• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Висок Квалитет На Нови Секси Жени Прилагодливи Градник Лесна Долна Облека Супер Push Up Градник Плус Големина Б Првенство Strappy Удобност Градници
zoom_in

2017 Висок Квалитет На Нови Секси Жени Прилагодливи Градник Лесна Долна Облека Супер Push Up Градник Плус Големина

DEN 164.00 197.76

Количина на стоки
check Тековен


Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Врз основа на досегашното искуство. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
2017 Висок Квалитет На Нови Секси Жени Прилагодливи Градник Лесна Долна Облека Супер Push Up Градник Плус Големина Б Првенство Strappy Удобност Градници
Карактеристики :
1.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Земавме овие фотографии од самите себе.Високо Квалитетен Материјал Удобен За Носење
3. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Лесна И Зебра Шарени Елегантна И секси.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Чаша Големина:
B
Бендови Големина:
32, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Градник Стил:
Лесна,Им Помогнам На
Поддршка Тип:
Underwire
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени
Бренд Име:
COCKCON
Број На Модел На:
Лесна Градник
Стил:
Секси
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex
Декорација:
Никој

Најдобри понуди..