• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Висок Квалитет Секси Жените Голема Големина Полна Чаша Притисни До Длабоко V Фитнес Прилагодливи Блузи Градници Дами Удобно Градник Bralette
zoom_in

2017 Висок Квалитет Секси Жените Голема Големина Полна Чаша Притисни До Длабоко V Фитнес Прилагодливи Блузи

DEN 248.00 298.56

Количина на стоки
check Тековен

Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.34"
L 79-84cm/31. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).31"
XL 85-90cm/33. Земавме овие фотографии од самите себе. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. Дише Материјал
3.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.
Специфики :
Материјал : Spandex+Најлон
Бои : Како слики покажуваат
Спорт : Велосипедизам/Кампување/Отворено/Работи/Џогирање/Фитнес/Тренингот/Јога
Градник Покриеност : Целосна Покриеност Градник
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Поместена, без прирабници, рака вест
Големина на Горниот дел од Градите биста
М 72-78cm/28. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Назад затворање,прилагодливи на рака,одговара за повеќе луѓе
2.

Бендови Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Градник Стил:
Лесна,Им Помогнам На
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Бренд Име:
COCKCON
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Три Кука-и-око
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Spandex,Најлон
Поддршка Тип:
жица за слободни
Куп Форма:
Полна Чаша
Број На Модел На:
секси градник
Декорација:
Никој

Најдобри понуди..