• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла Продажба 2017 Висок Квалитет Нова Мода Жените Лесна Удобност Дише Градник Фитнес Поместена Дами Секси Блузи Градници Bralette
zoom_in

Топла Продажба 2017 Висок Квалитет Нова Мода Жените Лесна Удобност Дише Градник Фитнес Поместена Дами Секси

DEN 87.00 105.12

Количина на стоки
check Тековен

Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.64"
Забелешка : Големина се референтни само. Земавме овие фотографии од самите себе.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Таму ќе биде 1-2cm разлика поради прирачник за мерење.50"
L(80 BC,85 BC) Одговара за Градите големина 80 B,80 C,85 B,85 C Под Биста : 80-88cm/31.
Топла Продажба 2017 Висок Квалитет Нова Мода Жените Лесна Удобност Дише Градник Фитнес Поместена Дами Секси Блузи Градници Bralette
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјали : Најлон + spandex
Бои : Црна,Бела,Розова,Кожата,Жолта
Стил : Врати Крстот Backless Racerback Јога Спорт Фитнес Градник
Градник Покриеност : Целосна Покриеност Градник
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Подлога : Поместена
Рака : Прилагодлив Монтажни Рака
Големина : M,L
M(70 BC,75 BC) Одговара за Градите size70 B,70 C,75 B,75 C Под Биста : 70-80см /38.Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Врз основа на досегашното искуство. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Бендови Големина:
M, L
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
поместена градник
Градник Стил:
Лесна,Поместена
Затворање Тип:
Никој
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Памук
Рака Тип:
Y-линија Ремени
Куп Форма:
Полна Чаша
Бренд Име:
COCKCON
Стил:
Секси
Декорација:
Appliques

Најдобри понуди..