• Намалена цена
  • Неодамнешно
МАКС Голема големина Градник 50E 50F 48DD 48E 46D 46E 44E 42F 40G 38E 36F Чипка Мушка Дами Секси Црно Црвена им Помогнам на Поместена Градници за Жени Градник
zoom_in

МАКС Голема големина Градник 50E 50F 48DD 48E 46D 46E 44E 42F 40G 38E 36F Чипка Мушка Дами Секси Црно Црвена

DEN 403.00 660.00

Количина на стоки
check Тековен


Овој градник, C D ДД Д е со иста големина, како што се 44/100, погоден за 100 C 100 D 100 DD 100 E.
Внимание :
Во зависност од вашата шолја и спортски одбраната,боја регионот одговара на нивото на она што ви треба.
1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување.
2 : не може да се 1-2cm разлики со упатство за мерење.
3 : Сите големина е US/Европска големина,Ние не презема никаква одговорност доколку сте избрале погрешна големина.Ве молиме прочитајте големина информа внимателно.
4 : Единица : cm, 1 inh=2.54 см

Чаша Големина:
C, D, ДД, E
Бендови Големина:
38 85, 40 90, 42 95, 44 100, 46 105, 48 110, 50 115
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
Underwire
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Градник Стил:
Им Помогнам,Вода Градник,Поместена
Стил:
Секси
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Декорација:
Вез
Број На Модел На:
A-B060330
Бренд Име:
Nessayoo
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Spandex,Најлон,Памук
Затворање Тип:
Пет Кука-и-око,Назад Затворање
Пол:
Жените,Дама,Мис
Предмет Тип:
Градник,Градник ,Долна Облека
Градник Стил:
Им Помогнам,Плус Големина,Голема Големина
Стил:
Секојдневно,секси
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Рака Тип:
Прилагодени-Ремени,Назад Затворање
Декорација:
Цврст,Чипка,Кристал
Шаблон Тип:
Чипка,Лак,Флорални
куп облик:
C,D,ДД,E,F
Бендови Големина На:
38,40,42,44,46,48,50

Најдобри понуди..