• Намалена цена
  • Неодамнешно
Секси Lingeries Жените градници плус големина 110DEF Тенка големи чаши дише вест пред fastener никаква трага чипка женска долна облека
zoom_in

Секси Lingeries Жените градници плус големина 110DEF Тенка големи чаши дише вест пред fastener никаква трага

DEN 734.00 816.00

Количина на стоки
check Тековен


Ознака Големина е Азија големина.Тоа е помала од Европска големина.Стр закуп Не се земе свој мерења за избор на правото големина.
1, Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе ја купите
2, Генерален 5-30 дена пристигнат, Различни испорака, Различни брзина
1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба
2,ве Молиме сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв пат
Боја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.

Чаша Големина:
75B, 75C, 75D, 75E, 75F, 80B, 80C, 80D, 80E, 80F, 85B, 85C, 85D, 85E, 85F, 90B, 90C, 90D, 90E, 90F, 95B, 95C, 95D, 95E, 95F, 100B, 100C, 100D, 100E, 100F, 105C, 105D, 105E, 105F, 110C, 110D, 110E, 110F
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
градници жените АЛ Dongmingzhenmeizi 3301
Затворање Тип:
Пред Затворање
Стил:
Секси
Градник Стил:
Им Помогнам На
Поддршка Тип:
Underwire

Најдобри понуди..