• Намалена цена
  • Неодамнешно
Свадба Долна Облека Супер Поместена Push Up Градник Невидливи Transparnt Strapless Прилагодливи Јасно Назад Градници 32 34 36 38 40 A B C D
zoom_in

Свадба Долна Облека Супер Поместена Push Up Градник Невидливи Transparnt Strapless Прилагодливи Јасно Назад

DEN 284.00 568.32

Количина на стоки
check Тековен


Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 70D, 75A, 75B, 75C, 75D, 80A, 80B, 80C, 80D, 85A, 85B, 85C, 85D, 90A, 90B, 90C
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Strapless,Прилагодени-ремени
Поддршка Тип:
Underwire
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Градник Стил:
Поместена,Фрлам,Им Помогнам На
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
2228
Стил:
Секси

Најдобри понуди..