• Намалена цена
  • Неодамнешно
Пинк Убавина Шема Памук Им Помогнам На Готски Корсет Секси Жени Корсети И Bustiers Swallowtail Бурлеска Фустан Steampunk Облека
zoom_in

Пинк Убавина Шема Памук Им Помогнам На Готски Корсет Секси Жени Корсети И Bustiers Swallowtail Бурлеска Фустан

DEN 993.00 1341.60

Количина на стоки
check Тековен


Пластични Коски
Број на Bonings : 9
Назад Три Линија Куки и Затворање Очи
Underwire Градник Чаши
Чипка Намали
Убавината Шема За Печатење
Не Suspender Циклуси
Боја : Црна,Розова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Бела
Корсет Должина : 14"/ 35.5 cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Памук + Сатенски
Бистата линија : во Текот Биста, Душо
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Кристал
Материјал Состав:
Памук + Дамка
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Бренд Име:
CORZZET
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Лолита Стил
Број На Модел На:
31655
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет тип:
Overbust Корсет Фустан
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Назад 3 Линии Кука и Затворање на Очите
Бои За Избор:
Црна, Сина, Розова, Црвена, Зелена,Бела,Сребро.
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
корсет фустан
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Push Up / Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Најдобри понуди..