• Намалена цена
  • Неодамнешно
Свадба Бел Памук Им Помогнам На Корсети И Bustiers Со Ремени Викторија Корсет Фустан Готски Бурлеска Костими Свадба Korset Врвот
zoom_in

Свадба Бел Памук Им Помогнам На Корсети И Bustiers Со Ремени Викторија Корсет Фустан Готски Бурлеска Костими

DEN 864.00 1079.52

Количина на стоки
check Тековен


Пластични Коски
Број на Bonings : 9
Назад Три Линија Куки и Затворање Очи
Отстранлив Синџир Линк и Ремени
Underwire Градник Чаши
Чипка Намали
Цветни & Змејот Меч Отпечатоци
Не Suspender Циклуси
Боја : Црна / Бела
Корсет Должина : 14"/ 35.5 cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Памук
Бистата линија : во Текот Биста, Душо
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL, 3 XL, 4 XL
Вклучува : Корсет + Туту Здолниште

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2269A
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Бурлеска & Секси & Готски
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Назад Кука и затворање на Очите
Боја на располагање:
Бела / Назад
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
Вклучуваат:
Корсет Врвот + Туту Здолниште
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Push Up / Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Најдобри понуди..