• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок Квалитет 2017 Најновите Модни Жените е Поместена Zip Фитнес Удобност Лесна Racerback Водат Дами Блузи Градници Shockproof
zoom_in

Висок Квалитет 2017 Најновите Модни Жените е Поместена Zip Фитнес Удобност Лесна Racerback Водат Дами Блузи

DEN 202.00 243.36

Количина на стоки
check Тековен

43"
L Одговара За 85 B 85 C 90 B 90 C Под Биста : 88-100 cm/34. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Земавме овие фотографии од самите себе.Врз основа на досегашното искуство.Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.07"
М Одговара За 75 C 75 D 80 B 80 C Под Биста : 82-90 cm /32.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Бендови Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Поместена
Затворање Тип:
Никој
Рака Тип:
Не-прилагодени Ремени
Бренд Име:
COCKCON
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Број На Модел На:
градник врвот
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Најлон,Памук
Куп Форма:
Полна Чаша
Декорација:
Никој
Бои:
Сино,Роза,Сива,Зелена,Виолетова

Најдобри понуди..