• Неодамнешно
120mmx120mmx90mm Транспарентен Капак Запечатена Кутија Водоотпорен Делница Кутија Комплет
zoom_in

120mmx120mmx90mm Транспарентен Капак Запечатена Кутија Водоотпорен Делница Кутија Комплет

DEN 283.20

Количина на стоки
check Тековен

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Цврсти ПВЦ Пластика Нето Тежина : 271g; Пакет Содржина : 1 x Водоотпорен Делница Кутија, 4 x Завртки Главната Боја : Сива; Име на Производ : Водоотпорен Делница Кутија за Монтажа Дупка со Дијаметар : 3мм/0.12"; Надворешниот Големина : 120 x 120 x 90mm/4.72" x 4.72" x 3.54"(L*W*H) Внатрешна Големина : 112 x 112 x 85mm/4.41" x 4.41" x 3.35"(L*W*D)
1.Водоотпорна делница кутии, совршен за употреба на отворено,
2.На IP66 рејтинг значи овие се добро заштитени од ветерот и водата поздравниот назад, што ги прави совршени за спојување на каблите внатре.
3.На шрафовите на капакот се направени од пластика, па ќе не ' рѓа, и лесно да се сврти.
4.Страни на кутијата се јасен за да ви овозможи да се вежба вашиот сопствен кабел записи онаму каде што е потребно.
5.Водоотпорен до IP66
6.Внатре Димензии : 112 x 112 x 85mm(L*W*D)
7.Солидна ПВЦ пластика сива халоген слободни изградба.
8.Обичен страни, лесно се претвори пластични завртки

is_customized:
Yes
Тип:
Фиксна Седиште
Број На Модел На:
120mm x 120mm x 90mm

Најдобри понуди..