• Неодамнешно
95mmx65mmx55mm Транспарентен Капак Запечатена Кутија Водоотпорен Делница Кутија Комплет
zoom_in

95mmx65mmx55mm Транспарентен Капак Запечатена Кутија Водоотпорен Делница Кутија Комплет

DEN 274.08

Количина на стоки
check Тековен

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Цврсти ПВЦ Пластика Нето Тежина : 120g; Пакет Содржина : 1 x Водоотпорен Делница Кутија, 4 x Завртки Главната Боја : Сива; Име на Производ : Водоотпорен Делница Кутија за Монтажа Дупка со Дијаметар : 10мм/0.39"; Надворешниот Големина : 95 x 65 x 55мм/3.74" x 2.56" x 2.16"(L*W*H) Внатрешна Големина : 87 x 57 x 50mm/3.46" x 2.8" x 1.91"(L*W*D)
1.Водоотпорна делница кутии, совршен за употреба на отворено,
2.На IP66 рејтинг значи овие се добро заштитени од ветерот и водата поздравниот назад, што ги прави совршени за спојување на каблите внатре.
3.На шрафовите на капакот се направени од пластика, па ќе не ' рѓа, и лесно да се сврти.
4.Страни на кутијата се јасен за да ви овозможи да се вежба вашиот сопствен кабел записи онаму каде што е потребно.
5.Водоотпорен до IP66
6.Внатре Димензии : 87 x 57 x 50mm(L*W*D)
7.Солидна ПВЦ пластика сива халоген слободни изградба.
8.Обичен страни, лесно се претвори пластични завртки

is_customized:
Yes
Тип:
Фиксна Седиште
Број На Модел На:
95mm x 65mm x 55мм

Најдобри понуди..