• Намалена цена
  • Неодамнешно
127pcs Црна Асортиман Топлина се Смалуваат Цевка Асортиман Заврши Електрична Изолација Кабел Цевки 2-13mm
zoom_in

127pcs Црна Асортиман Топлина се Смалуваат Цевка Асортиман Заврши Електрична Изолација Кабел Цевки 2-13mm

DEN 84.00 139.20

Количина на стоки
check Тековен


BI0001773
Спецификација :
Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм, 5.0 мм, 7.0 мм, 10.0 мм, 13.0 mm
Боја : Црна (како слика ја покажува)
Намалување Сооднос : 2 : 1
Материјал : Полиолефин
Висока експанзија сооднос го прави возможно да се поправаат повеќето оштетен кабел јакни, без отстранување конектори.
Пакет Се Вклучени :
Количина x Внатрешен дијаметар x Еден должина
30pcs x 2.0 x 40mm
25pcs x 2.5 x 40mm
20pcs x 3.5 x 40mm
20pcs x 5.0 x 40mm
16pcs x 7.0 x 80mm
8pcs x 10.0 x 80mm
8pcs x 13.0 x 85mm
Вкупно : 127pcs
Answer : ___________________________ Note : Сите цевки се мери I. D.(Внатре дијаметар) кога круг.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Број На Модел На:
Топлина Се Смалуваат Sleeving
Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
PE
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..