• Неодамнешно
250mmx80mmx88mm Транспарентен Капак Водоотпорен Делница Кутија Поврзување Кутија Комплет
zoom_in

250mmx80mmx88mm Транспарентен Капак Водоотпорен Делница Кутија Поврзување Кутија Комплет

DEN 633.60

Количина на стоки
check Тековен

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Цврсти ПВЦ Пластика Нето Тежина : 365g; Пакет Содржина : 1 x Водоотпорен Делница Кутија, 4 x Завртки Главната Боја : Сива; Име на Производ : Водоотпорен Делница Кутија за Монтажа Дупка со Дијаметар : bmm/0.33"; Надворешниот Големина : 250x80x88mm/9.84"x3.15"x3.46"(L*W*H) Внатрешна Големина : 242x72x82mm/9.53"x2.83"x3.23"(L*W*D)
1.Водоотпорна делница кутии, совршен за употреба на отворено,
2.На IP56 рејтинг значи овие се добро заштитени од ветерот и водата поздравниот назад, што ги прави совршени за спојување на каблите внатре.
3.На шрафовите на капакот се направени од пластика, па ќе не ' рѓа, и лесно да се сврти.
4.Страни на кутијата се јасен за да ви овозможи да се вежба вашиот сопствен кабел записи онаму каде што е потребно.
5.Водоотпорен до IP56
6.Внатре Димензии : 242x72x82mm(L*W*D)
7.Солидна ПВЦ пластика сива халоген слободни изградба.
8.Обичен страни, лесно се претвори пластични завртки

Број На Модел На:
250mm x 80mm x 88mm
is_customized:
Yes
Тип:
Фиксна Седиште

Најдобри понуди..