• Неодамнешно
110mmx80mmx70mm Транспарентен Капак Запечатена Кутија Водоотпорен Делница Кутија Комплет
zoom_in

110mmx80mmx70mm Транспарентен Капак Запечатена Кутија Водоотпорен Делница Кутија Комплет

DEN 240.00

Количина на стоки
check Тековен

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Цврсти ПВЦ Пластика Нето Тежина : 174g; Пакет Содржина : 1 x Водоотпорен Делница Кутија, 4 x Завртки Главната Боја : Сива; Име на Производ : Водоотпорен Делница Кутија за Монтажа Дупка со Дијаметар : 10мм/0.39"; Надворешниот Големина : 110 x 80 x 70mm/4.33" x 3.15" x 2.75"(L*W*H) Внатрешни Димензии : 102 х 72 x 65mm/4.01" x 2.83" x 2.56"(L*W*D)
1.Водоотпорна делница кутии, совршен за употреба на отворено,
2.На IP66 рејтинг значи овие се добро заштитени од ветерот и водата поздравниот назад, што ги прави совршени за спојување на каблите внатре.
3.На шрафовите на капакот се направени од пластика, па ќе не ' рѓа, и лесно да се сврти.
4.Страни на кутијата се јасен за да ви овозможи да се вежба вашиот сопствен кабел записи онаму каде што е потребно.
5.Водоотпорен до IP66
6.Внатре Димензии : 102 х 72 x 65mm(L*W*D)
7.Солидна ПВЦ пластика сива халоген слободни изградба.
8.Обичен страни, лесно се претвори пластични завртки

Број На Модел На:
110 x 80 x 70mm Транспарентен Капак Запечатена Кутија Водоотпорен Делница Кутија Е
is_customized:
Yes
Тип:
Фиксна Седиште

Најдобри понуди..