• Неодамнешно
200mmx120mmx56mm Транспарентен Капак Водоотпорен Делница Кутија Поврзување Кутија Комплет
zoom_in

200mmx120mmx56mm Транспарентен Капак Водоотпорен Делница Кутија Поврзување Кутија Комплет

DEN 336.00

Количина на стоки
check Тековен

МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет ABS; ГОЛЕМИНА : Вкупна Големина : 200 x 120 x 56mm/ 8" x 5" x 2.2"(L*W*T), Внатрешна Големина : 193 x 113 x 50mm/ 7.6" x 4.4" x 2"(L*W*T); Одредување Дупка Кол : 4mm/ 0.16"; ПРИМЕНА : Добро за електронски проекти, единици за напојување, студентски проекти, засилувачи и слично; ДРУГА КАРАКТЕРИСТИКА : Монтажа Дупка Кол : 7mm/ 0.28"; Нето Тежина : 268g; Пакет Содржина : 1 x Делница Кутија, Неколку Монтирање Делови. 100% сосема нов ;
Материјал : ABS , Боја : Бела;
Се користи за заштита на вашиот жици проект, водоотпорен , dustproof .
Вграден-во дупка се одржи коло.
Одлични перформанси водоотпорен.
Добро за електронски проекти, единици за напојување, студентски проекти, засилувачи и слично;
IP степен : IP65.

is_customized:
Yes
Тип:
Фиксна Седиште
Број На Модел На:
200mm x 120mm x 56mm

Најдобри понуди..