• Неодамнешно
200mmx160mmx90mm Транспарентен Капак Водоотпорен Делница Кутија Терминал Кутија Комплет
zoom_in

200mmx160mmx90mm Транспарентен Капак Водоотпорен Делница Кутија Терминал Кутија Комплет

DEN 312.00

Количина на стоки
check Тековен

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Цврсти ПВЦ Пластика Нето Тежина : 448g; Пакет Содржина : 1 x Водоотпорен Делница Кутија, 4 x Завртки Главната Боја : Сива; Име на Производ : Водоотпорен Делница Кутија за Монтажа Дупка со Дијаметар : 7.5 mm/0.29"; Надворешниот Големина : 200x160x90mm/7.8"x6.3"x3.5"(L*W*H) Внатрешна Големина : 152x152x84mm/5.98"х5.98"x3.3"(L*W*D)
1.Водоотпорна делница кутии, совршен за употреба на отворено,
2.На IP56 рејтинг значи овие се добро заштитени од ветерот и водата поздравниот назад, што ги прави совршени за спојување на каблите внатре.
3.На шрафовите на капакот се направени од пластика, па ќе не ' рѓа, и лесно да се сврти.
4.Страни на кутијата се јасен за да ви овозможи да се вежба вашиот сопствен кабел записи онаму каде што е потребно.
5.Водоотпорен до IP56
6.Внатре Димензии : 152x152x84mm(L*W*D)
7.Солидна ПВЦ пластика сива халоген слободни изградба.
8.Обичен страни, лесно се претвори пластични завртки

Број На Модел На:
200x160x90mm Транспарентен Капак Водоотпорен Делница Кутија Терминал Кутија En
is_customized:
Yes
Тип:
Фиксна Седиште

Најдобри понуди..