• Намалена цена
  • Неодамнешно
Surwish 23Pcs/Set Пластични Овошје Зеленчук Сечење Играчка Раниот Развој и Образование Играчка за Бебе - Боја Случаен избор
zoom_in

Surwish 23Pcs/Set Пластични Овошје Зеленчук Сечење Играчка Раниот Развој и Образование Играчка за Бебе - Боја

DEN 705.00 881.28

Количина на стоки
check Тековен


6152317313231126 Деца Сечење Играчки US $ 13.95 /set US $ 19.98 /set US $ 7.64 /set US $ 3.50 /парче US $ 13.61 /set US $ 10.39 /set US $ 3.50 /set US $ 13.91 /set
23 Pcs/Set Пластични Овошје Зеленчук Сечење Играчка Раниот Развој и Образование Играчка за Бебе - Боја Случаен избор
Карактеристики :
. Сет на шарени пластични овошје зеленчук играчки за твоите драги деца
.Доаѓа со пластичен нож и сечкање одбор за децата да уживаат сечење, ќе се обезбеди максимална безбедност за вашите деца
.Секое овошје и зеленчук може да бидат исечени на половина бидејќи тие се поврзани со велкро
.Светла и различни бои и различни форми, не само што може да ги привлече бебиња' внимание, исто така, може да се посветам на боја перцепција капацитет
.Уживајте во забава и среќа на Претендираат се Игра Играта сечење овошје, развивање на практични способност, рака-на мозокот координација на капацитет и задоволување на својата желба
.Совршен подарок и образование играчка за деца бебе
Спецификации :
.Боја : Боја Случаен Избор
.Материјал : Пластика
.Производ Тежина : 465g
.Пакет Димензии : 26*17*13cm
.Пакет Тежина : 470g
.Пакување : Mesh Торба
Пакет Содржина :
.1 x Лубеница(6*6.5 см)
.1 x Јагода(4.5*5.5 cm)
.1 x Банана(4*10см)
.1 x Круша(5*7cm)
.1 x Грозје(5*7cm)
.1 x на Apple(5*5.5 cm)
.1 x Биг Кошница(26*17*13cm)
.1 x Печурки(5.5*5cm)
.1 x Зелена Пиперка(5.5*7.5 cm)
.1 x Кинеската Зелка(4.5*6.5 см)
.1 x Лимон(5*7cm)
.1 x Брокула(6*6cm)
.1 x Мала Кошница(8.7*7cm)
.1 x Морков(4*10см)
.1 x Пченка(5*9cm)
.1 x Патлиџани(4*8cm)
.1 x Домати(5.5*5.5 cm)
.1 x Тиква(6*5cm)
.1 x Портокал(6*6cm)
.2 x Сечкање Одбор(7.5*13.5 см)
.2 x Ножеви(14cm)

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
2171946
Бренд Име:
surwish
Предупредување:
не се јадат
Тип:
Кујна Играчки Сет
Скала:
1
Класификација:
Кујна
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Најдобри понуди..