• Неодамнешно
18pcs/set Пластични Симулирани Парични Овошје Шопинг Кошничка Супермаркет каса Играчка Претендираат Игра Минијатурни Мебел Деца Играчки
zoom_in

18pcs/set Пластични Симулирани Парични Овошје Шопинг Кошничка Супермаркет каса Играчка Претендираат Игра Минијатурни

DEN 802.56

Количина на стоки
check Тековен


Предмет : Електронски Симулација Супермаркет Каса Играчка
Материјал : Пластика
Пакување : Оригинална Кутија
Состојба : 100% Нови
Напомена : 1. 5 AA*2 Батерии Не се Вклучени
2. Ве молиме да Земете Батериите ако не се игра.
18pcs/set Пластични Симулирани Парични Овошје Шопинг Кошничка Супермаркет каса Играчка Претендираат Игра Минијатурни Мебел Деца Играчки
18pcs/set Пластични Симулирани Парични Овошје Шопинг Кошничка Супермаркет каса Играчка Претендираат Игра Минијатурни Мебел Деца Играчки
1 5.3*3*2cm
2 3.5*2*2cm
3 5*1.3*1.3 cm
4 2*2cm
5 7*3.7*5cm
6 3*4.2*0.2 cm
7 3*4.7*1cm
8 2.6*4.6*1cm
9 2.2*2.2*4.6 cm
10 1.5*3*0.7 cm

Број На Модел На:
2955
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Тип:
Симулација Каса
Предупредување:
No
Возраст Опсег:
> 3 години
Објектот:
Електронски Супермаркет Каса Играчка
боја:
Пинк
Луѓе:
Деца, Девојка, Деца
Играчка:
Играта, Сака Да Игра, Подарок
Вклучени:
Електронски Супермаркет Каса, Шопинг Количка, Храна, Овошје
Играчка Функција:
Проверете, Скенирање, Направи Плаќање

Најдобри понуди..