• Неодамнешно
1:12 Симпатична МИНИ куклена куќа Минијатурни Мебел додатоци куклена куќа декорација Интервал од 1,4 cm на екранот кабинет
zoom_in

1:12 Симпатична МИНИ куклена куќа Минијатурни Мебел додатоци куклена куќа декорација Интервал од 1,4 cm на

DEN 609.12

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : Дрво.
Големина на : 10.5*4.8*3.7 cm Растојание од околу 1.4 cm.
Предмети : Таму е само еден приказ на случај.
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница
Во комбинација испорака
Ние не се во комбинација за испорака. Од втората точка сте го купиле во мојата продавница, го одземе еден dollor превозот ракување секоја цена. На пример, ако сте го купиле 3 објектот, вкупната цена одбие ; купи 5 објектот, вкупната цена одбие
Можете да платите за ставките директно. Јас ќе ви вратат во комбинација испорака цена за вас наскоро. Или ќе го поставите цел, но не се плаќаат, и да чекаат за мојата сметка. Нормално, ќе ви го испратам фактура во еден ден.
За превозот време :
Предмети ќе биде испорачуван trackable Кина пост парцела Во 2 работни дена по вашата исплата,
превозот време може да се земе за 7-15 работни дена за САД ,
По 15-20 дена во други земји.

Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,> 6 години,5-7 Години,> 14 години
Пол:
Унисекс
Тип:
Готови Производи
Материјал:
Дрво
Скала:
1
Предупредување:
не дозволувајте детето да се игра осамени да се спречи тие да се проголта
Број На Модел На:
1

Најдобри понуди..