• Неодамнешно
1:12 Симпатична МИНИ куклена куќа Минијатурни Декорација Phalaenopsis цвет
zoom_in

1:12 Симпатична МИНИ куклена куќа Минијатурни Декорација Phalaenopsis цвет

DEN 570.24

Количина на стоки
check Тековен

Материјал : глина Големина : Висина од околу 5.5 cm Предмети : Phalaenopsis*1
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница
Во комбинација испорака
Ние не се во комбинација за испорака. Од втората точка сте го купиле во мојата продавница, го одземе еден dollor превозот ракување секоја цена. На пример, ако сте го купиле 3 објектот, вкупната цена одбие ; купи 5 објектот, вкупната цена одбие
Можете да платите за ставките директно. Јас ќе ви вратат во комбинација испорака цена за вас наскоро. Или ќе го поставите цел, но не се плаќаат, и да чекаат за мојата сметка. Нормално, ќе ви го испратам фактура во еден ден.
За превозот време :
Предмети ќе биде испорачуван trackable Кина пост парцела Во 2 работни дена по вашата исплата,
превозот време може да се земе за 7-15 работни дена за САД ,
По 15-20 дена во други земји.

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Глина
Број На Модел На:
SF8062
Скала:
1
Тип:
Симулација Соба/Мебел
Предупредување:
не дозволувајте детето да се игра осамени да се спречи тие да се проголта

Најдобри понуди..