• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени Куче Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор
zoom_in

Нови Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени Куче Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

DEN 191.00 239.04

Количина на стоки
check Тековен

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка).

Големина:
20x25, 30x40, 40x50, 50x60
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
според фото

Најдобри понуди..