• Намалена цена
  • Неодамнешно
Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствоЗавива волкДијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство
zoom_in

Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствоЗавива волкДијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик

DEN 266.00 409.92

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
20x30cm, 25x40cm, 30x45cm, 40x60cm, 60x90cm, 50x75cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Пластични
Шаблон Тип:
Животните

Најдобри понуди..