• Неодамнешно
ИГЛА ПЛОЧА 550443-452 се вклопува ПЕЈАЧ SERGER 14SH654 14U544 Alt Pfaff Пејач
zoom_in

ИГЛА ПЛОЧА 550443-452 се вклопува ПЕЈАЧ SERGER 14SH654 14U544 Alt Pfaff Пејач

DEN 165.60

Количина на стоки
check Тековен


Друг Дел Броеви Вклучуваат - 93-415504-43/452. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Оваа Игла Плоча ќе работи само со појавување на Храна Куче, па ве молиме потврдете ја имате вистинската Храна Куче пред да нарачате или цел и да имаат соодветен сет. Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде. Ние не сме делови гаранција, ние ќе го проверат квалитетот сертификација на стоката пред пратката (метални делови може да се rusty, ова е нормално, ако умот, ве молиме да се биде внимателен да се купат) Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме обидете се да се избере препорачана пошта за да се избегне губење на непотребни проблеми. Ви благодариме за вашето разбирање Гаранција и Гаранција 1.
Појавување на Храна Куче # 550483 или 550499 (главна) со 550483 (Помошни) во зависност од вашиот модел.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
550443-452 ИГЛА ГРЛОТО ПЛОЧА Пејач 14 SH644 14 SH654 14 U544 14 U554 +
Ова е Нова Игла / Грло Плоча # 550443-452 која одговара на следните модели. Поголемиот дел од нашите производи не се регистрирани парцела пост, ако изберете препорачана пошта е подобро.

Тип:
Нога
Употреба:
presser
Материјал:
Matel

Најдобри понуди..