• Намалена цена
  • Неодамнешно
Дијамант везови животинско Две волци Diy Дијамант сликарство крстот бод 3d плоштадот вежба Дијамант мозаик пејст целосна платно 60*40cm
zoom_in

Дијамант везови животинско Две волци Diy Дијамант сликарство крстот бод 3d плоштадот вежба Дијамант мозаик

DEN 288.00 564.96

Количина на стоки
check Тековен

Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.com/payment_method.
3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа .
2, Според боја код, изберете боја во чинија . Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Честитки, можете да одат врамени до сега ! Работилница
Фото Diy прилагодено дијамант сликарство Крстот бод комплет Дијамант везови 40*50 3 D плоштадот вежба кристал Мозаик пејст Везана
-Тип : DIY Дијамант Везови / DIY Дијамант Сликарство / Фото Custom -Тема : Фото Обичај / Портрет / Animal / Сценски / Флорални и Фабрика-Материјал : Плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба со Алатки-OEM Услуга : Прифати ОЕМ Слики
-Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања,
Кујната, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
-Функција : Дома Декорација; Подарок Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Ве молиме кликнете на сликата за да го внесете линкот. Производството Чекори 1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши .
Дијамант везови животинско Две волци Diy Дијамант сликарство крстот бод 3d плоштадот вежба Дијамант мозаик пејст целосна платно 60*40cm
Бренд : Петар рен
Крстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Име : Полн плоштад дијамант мозаик сликарство
Пакување метод : навивам
Дијамант Боја : 30-45 Бои
Дали рамка : Не ,n o имаат рамка во собата
Погоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена.Време на испорака (5-7 дена)
За Дијаманти
Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 . Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња.

Големина:
30x20cm paper bags, 35x25cm paper bags, 45x30cm paper bags, 60x40cm Color box, 75x50cm Color box, 90x60cm Color box, 105x70cm Color box
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
Петар рен
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Крстот бод на Одлуки:
Плоштад смола честички колаж дупчење
Крстот бод кристал материјал:
Плоштад смола честички
Крстот бод тип:
Дијамант сликарство крстот бод поставите Diamon везови
Техника:
DIY
Ткаенина Тип:
Памук
Поставете Тип:
Дома декорација

Најдобри понуди..