• Намалена цена
  • Неодамнешно
Везана Лили 50x50cm 3D Дијамант Везови Плоштадот DIY Дијамант Сликарство Мода Дома Декор Крстот Бод Сликарство
zoom_in

Везана Лили 50x50cm 3D Дијамант Везови Плоштадот DIY Дијамант Сликарство Мода Дома Декор Крстот Бод Сликарство

DEN 251.00 264.00

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 35x35cm, 40*40cm, 50x50cm, 60x60cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
MYCELLA
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
дијамант сликарство
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z502Y2A

Најдобри понуди..