• Намалена цена
  • Неодамнешно
3D Дијамант Везени Пеперутки Љубов Цвеќиња Езеро Diy Занает Дијамант Сликарство Целосна Мозаик рачно изработени Слика Кристал Оркестарот
zoom_in

3D Дијамант Везени Пеперутки Љубов Цвеќиња Езеро Diy Занает Дијамант Сликарство Целосна Мозаик рачно изработени

DEN 249.00 261.60

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm, 70x70cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
MYCELLA
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
дијамант сликарство
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z502Y21U

Најдобри понуди..