• Намалена цена
  • Неодамнешно
5D DIY Дијамант Сликарство Цвет Дијамант Сликарство Крстот Бод се Искачи Флорални Кула Дијамант Вежба Кристал Дома Декорација CJ238
zoom_in

5D DIY Дијамант Сликарство Цвет Дијамант Сликарство Крстот Бод се Искачи Флорални Кула Дијамант Вежба Кристал

DEN 210.00 323.52

Количина на стоки
check Тековен


Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.
Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод
Бренд : Sweet Home Дијамант Сликарство
Боја Количина : 10-45 Бои.
Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е 100% фу ќе дијамант везови
Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои
Употреба : Почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка
Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори
Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки.
ЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.
И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,
Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 40x40cm, 50x50cm, 55x55cm
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Дијамант форма:
Круг
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Бренд Име:
ZOOYA
Дупчење Област:
целосна дијамант Везови
Дијамант форма:
Круг дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет
Ткаенина Тип:
Масло clother
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод

Најдобри понуди..