• Намалена цена
  • Неодамнешно
3D Lotus DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Смола Везана Дома Декорација Кристал Мозаик Дијамант Везови
zoom_in

3D Lotus DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Смола Везана Дома Декорација Кристал Мозаик Дијамант Везови

DEN 202.00 212.64

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
15x25cm, 20x33cm, 25x40cm, 30x50cm, 40x65cm, 50x80cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
MYCELLA
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
дијамант сликарство
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z502Y16F

Најдобри понуди..