• Намалена цена
  • Неодамнешно
Везана DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод за Шиење Игли за Плетење 3D Дијамант Везови Сон Дрво Дијамант Шема
zoom_in

Везана DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод за Шиење Игли за Плетење 3D Дијамант Везови Сон Дрво Дијамант Шема

DEN 205.00 216.00

Количина на стоки
check Тековен

Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови.

Големина:
15x25cm, 20x32cm, 25x40cm, 30x50cm, 40x65cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Растенијата
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
MYCELLA
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
дијамант сликарство
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
2016103A1

Најдобри понуди..