• Намалена цена
  • Неодамнешно
ЦВЕТ 20x20 DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Ѕид Налепница 3D Дијамант Везови Плоштадот Кристал Мозаикот на Слики Налепници
zoom_in

ЦВЕТ 20x20 DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Ѕид Налепница 3D Дијамант Везови Плоштадот Кристал Мозаикот на

DEN 246.00 259.20

Количина на стоки
check Тековен

~~~ Препорачува причина ~~~ Препорачува причина :
1. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.

Големина:
20*20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
MYCELLA
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
дијамант сликарство
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z2502Y13A

Најдобри понуди..