• Намалена цена
  • Неодамнешно
3D Peony 50x55cm DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Ѕид Налепница Дијамант Везови Плоштадот Кристал Мозаикот на Слики Налепници
zoom_in

3D Peony 50x55cm DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Ѕид Налепница Дијамант Везови Плоштадот Кристал Мозаикот

DEN 246.00 259.20

Количина на стоки
check Тековен

100% сосема нов
2. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Експрес Испорака .

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 35x35cm, 40*40cm, 45x45cm, 50*50cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
MYCELLA
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
дијамант сликарство
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z502Y3Y

Најдобри понуди..