• Намалена цена
  • Неодамнешно
Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствоКучињата и птицитеДијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство
zoom_in

Целосна Вежба Плоштадот Дијамант 5D DIY Дијамант СликарствоКучињата и птицитеДијамант Везови Крстот Бод Кристал

DEN 236.00 362.88

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
три-димензионални
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Пластични
Шаблон Тип:
Животните

Најдобри понуди..