• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени Куче Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор
zoom_in

Нови Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени Куче Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

DEN 191.00 239.04

Количина на стоки
check Тековен

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Време на испорака : За 7-15 дена. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина:
20x25, 30x40, 40x50, 50x60
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
според фото

Најдобри понуди..