• Намалена цена
  • Неодамнешно
Цвет птици Дијамант мозаик полн плоштад дијамант везови везана diy дијамант сликарство крстот бод Мозаик Дома Декор HL810
zoom_in

Цвет птици Дијамант мозаик полн плоштад дијамант везови везана diy дијамант сликарство крстот бод Мозаик Дома

DEN 198.00 235.20

Количина на стоки
check Тековен


Цвет птици Дијамант мозаик полн плоштад дијамант везови везана diy дијамант сликарство крстот бод Мозаик Дома Декор HL810 Опис на Производот -Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство -Функција : тоа е целосна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Навива пакување за сите големини;) -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди . Тоа е најпопуларниот модата ширум светот само да се држи кристал дијаманти за да се заврши вашата слика за домашна декорација,исто така можете да го направите со вашата chinldren или семејството .
ПРАШАЊА и одговори П : Како да ја испратите фотографија? А : Здраво, драги Клиент, ве молиме испратете ваша фотографија со Кликнување на"да испратите фотографија" : ) П : дали има некој Услов на фотографијата? A : Да, висока дефиниција фото е најдобар : ) И поголема на Големината, подобар ефект ќе биде : ) П : Како да нарачате фотографија? А : Здраво, Драги клиент, ве молиме испратете ја фотографијата за мене прво и ние ќе дизајн најдобар квалитет дијамант слика : ) П : Што е Облик на дијамант? А : здраво, почитувани купувачи, ние нудиме на Плоштадот смола Дијамант : ) П : што Е дијамант доволно? A : Да, ние ви нудиме 20% повеќе од што е потребно, па ве молиме да не грижете се : )

Големина:
20x30cm, 25x40cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm, 70x105cm, 15x20cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
магијата мајстор
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
20-60
Користат За:
дома декор, свадба оркестарот,,дневна соба,Детска Соба
Стил:
Цртан филм
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Ставете вежба област:
Целосна
Круг или Квадрат:
Плоштад
Техника:
рачно изработени
Пакет:
Навива
Материјал:
Акрилик
врамени или не:
Без рамка
Шема:
Цвет птици

Најдобри понуди..