• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 BUC LOOPER #91-170966-05 ЗА PFAFF 3801,3832,5483
zoom_in

1 BUC LOOPER 91-170966-05 ЗА PFAFF 3801,3832,5483

DEN 979.00 1151.52

Количина на стоки
check Тековен

Дел # : 91-170966-05 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC LOOPER #91-170966-05 ЗА PFAFF 3801,3832,5483

Бренд Име:
KUNPENG
Материјал:
Челик
Тип:
машина за шиење резервни делови
Употреба:
Домашна употреба

Најдобри понуди..