• Неодамнешно
ПЕЈАЧОТ БРАЌА СКОК ПЕПЕРУТКИ JANOME ДОМАЌИНСТВО МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ ДВОЈНО WELTING НОГА PRESSER НОГА ПРИТИСОК#9908
zoom_in

ПЕЈАЧОТ БРАЌА СКОК ПЕПЕРУТКИ JANOME ДОМАЌИНСТВО МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ ДВОЈНО WELTING НОГА PRESSER НОГА ПРИТИСОК9908

DEN 21.60

Количина на стоки
check Тековен


Нашиот избор на стоката што е : не со препорачана пошта, 30-60 дена да пристигне во времето, ако guard време до крајот, ќе може да ни даде порака, ние се продолжува за времето на приемот за вас, затоа што ние не го прифати долго време на приемот генерирани спор! Ако сте загрижени за стареење, ве молиме пред купување, изберете и други логистички режим

Бренд Име:
jeddah
Тип:
9908
Употреба:
presser
Материјал:
Matel

Најдобри понуди..