• Намалена цена
  • Неодамнешно
YOGOTOP Нови DIY Дијамант Сликарство Овошје грозје Дијамант Мозаик Крстот Бод 5D Плоштадот Дијамант Везови Дома Декор ZB193
zoom_in

YOGOTOP Нови DIY Дијамант Сликарство Овошје грозје Дијамант Мозаик Крстот Бод 5D Плоштадот Дијамант Везови

DEN 287.00 441.60

Количина на стоки
check Тековен

И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
2, Според боја код, изберете боја во чинија . Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно .Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Честитки, можете да одат врамени до сега !
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.
3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Посетете Ја Нашата Продавница
Defintion Слика
Производството Чекори
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !
Посетете Ја Нашата Продавница
.
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Големина:
20X25cm, 24X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 45X60cm, 50X65cm, 55X70cm
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
YOGOTOP
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Геометриски
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
25-45 бои
is_customized:
yes
Алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
Unfinish:
да,треба вашиот рачно изработени
големина на дијамантски:
2.5x2.5mm крстот бод
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина Тип:
Платно
број:
ZB193

Најдобри понуди..