• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 BUC ЛЕВО LOOPER #91-169877-05 ЗА PFAFF 5489
zoom_in

1 BUC ЛЕВО LOOPER 91-169877-05 ЗА PFAFF 5489

DEN 979.00 1151.52

Количина на стоки
check Тековен

Дел # : 91-169877-05 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC ЛЕВО LOOPER #91-169877-05 ЗА PFAFF 5489

Бренд Име:
KUNPENG
Материјал:
Челик
Тип:
машина за шиење резервни делови
Употреба:
Домашна употреба

Најдобри понуди..