• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени Куче Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор
zoom_in

Нови Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Шарени Куче Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

DEN 191.00 239.04

Количина на стоки
check Тековен


-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Време на испорака : За 7-15 дена. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.

Големина:
20x25, 30x40, 40x50, 50x60
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
според фото

Најдобри понуди..