• Неодамнешно
Шатл Кука Собранието GB4-1 GB6-1 GB4-3 ЗА JUKI БРАТ ПЕЈАЧ TAJIMA TOYADA ТИПИЧЕН ЏЕК YAMATO SEIKO
zoom_in

Шатл Кука Собранието GB4-1 GB6-1 GB4-3 ЗА JUKI БРАТ ПЕЈАЧ TAJIMA TOYADA ТИПИЧЕН ЏЕК YAMATO SEIKO

DEN 1200.00

Количина на стоки
check Тековен

Шатл Кука Собранието GB4-1 GB6-1 GB4-3 ЗА JUKI БРАТ ПЕЈАЧ TAJIMA TOYADA ТИПИЧЕН ЏЕК YAMATO SEIKO

Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Крстот-Бод
Бренд Име:
TOWASUISEI
Материјал:
Челик

Најдобри понуди..