• Намалена цена
  • Неодамнешно
OLFA Нож Црна Тип 18mm / LBB10K LBB-10 LBB-50 ПЛ-1 L-1 L-2 К-3 ОЛ FL CL ML SL-1 EXL XL-2 BN-L BN-АЛ NOL-1 NL-AL
zoom_in

OLFA Нож Црна Тип 18mm / LBB10K LBB-10 LBB-50 ПЛ-1 L-1 L-2 К-3 ОЛ FL CL ML SL-1 EXL XL-2 BN-L BN-АЛ NOL-1 NL-AL

DEN 758.00 758.40

Количина на стоки
check Тековен

НАПРАВЕН ВО ЈАПОНИЈА OLFA Нож Црна Тип 18mm / LBB10 K LBB-10 LBB-50 ЗА ПЛ-1 L-1 L-2 К-3 ОЛ FL CL ML SL-1 EXL XL-2 BN-L BN-АЛ NOL-1 NL-АЛ CMP-2 L5-AL L-5 DL-1 L-1/зелена L-6
5 дополнителни тешки-должност ножеви во пластични случај. Блистер спакувани.
OLFA ножеви се дизајнирани за рачни сечење употреба монтира на OLFA секачи и ножеви.

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Челик
Употреба:
Крстот-Бод
Бренд Име:
TOWASUISEI

Најдобри понуди..